Yükleniyor...

Hakkımızda

R&M Metal İnşaat ve Tersanecilik LTD. ŞTİ.

 

sınırlı ürün çeşidi ile başladığı üretim faaliyetini bugün 20 yi aşkın ürün sayısına çıkararak ayrıca piyasa şartlarında alışılagelmiş üretim modellerinden, standartlara uygun TSE belgeli ürün üretim modeline geçerek sektör içinde önemli pazar payına ve konumuna ulaşmıştır.

Kent mobilyalarında piyasa taleplerini en üst düzeyde karşılamaya çalışan R&M beton elemanları bundan sonraki aşamada yeni ürün çeşidi ve üretim biçimi ile açılımlar sağlayacaktır. Prefabrik beton elemanları konusunda sektörünün öncü kuruluşu olmayı hedefleyen R&M beton elemanları sahip olduğu genç ve dinamik yapısı, gelişimci ruhunu kullanarak bu hedefini yakalayacak ve yarınların DÜNYA MARKASI FİRMA kimliğine kavuşacaktır.


Vizyonumuz

 

KALİTE VE STANDART NORMLARA UYGUN, GELİŞİMİN VE YENİLEŞMENİN ÖNCÜSÜ FİRMA PRENSİBİYLE HAREKET EDEREK BETON ELEMANLARI KONUSUNDA DÜNYA MARKASI OLMAK


Misyonumuz

 

MALZEMENİN SEÇİMİNİ VE TEKNOLOJİ KULLANIMINI EN ÜST SEVİYEYE ÇIKARARAK YÜKSEK KALİTE ÜRÜN ÜRETMEK VE ÇEŞİTLİLİĞİ ARTIRMAK
ELDE EDİLEN KALİTE VE STANDART ÜRETİM SEVİYESİNİ DAİMA YUKARI ÇEKMEK İÇİN TOPLAM KALİTE ANLAYIŞINI DAİMA YENİLİKLERE AÇIK TUTMAK.
ESTETİK VE ÇEŞİTLİLİKTE MÜKEMMELİ YAKALAMAK İÇİN DAİMA AR-GE FAALİYETİ İÇİNDE OLMAK.
BETON ELEMANLARI SEKTÖRÜNÜN ÖNCÜSÜ DÜNYA MARKASI HEDEFİNİ YAKALAMIŞ R&M BETON OLMAK


Yukarı